Usługi hydrauliczne we Wrocławiu – gdzie szukać?

Pochodzisz z Wrocławia i potrzebujesz hydraulika? Zastanawiasz się gdzie najtaniej można skorzystać z usług hydraulicznych? W dzisiejszym w pisie postaramy się pomóc Ci w powyższej kwestii, dzięki czemu nie zmarnujesz już więcej ani minuty na żmudne poszukiwania. Skorzysta na tym również Twój portfel, wiec zapraszamy do lektury.

Tani hydraulik Wrocław

Jotka Hydraulik już od wielu lat profesjonalnie zajmuję się naprawami i konserwacją instalacji CO. Pogotowie hydrauliczne 24h funkcjonujące na terenie miasta Wrocław, wykonuje powierzone obowiązki z zaangażowaniem, precyzją oraz zachowując wszelkie obowiązujące normy i zasady. W oparciu o wiedzę oraz doświadczenie oferują pełen zakres usług, który obejmuje między innymi montaż i naprawę instalacji wodno–kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Każdy zatrudniony w hydraulik to specjalista w swojej dziedzinie, który zapewnia najwyższy poziom swojej pracy.

Ceny usług hydraulicznych

Ceny usług hydraulicznych podane poniżej są przykładowe, bez materiałów. Ostateczny koszt jest zawsze ustalany indywidualnie, a o cenie klient zostaje powiadomiony telefonicznie, lub po inwentaryzacji prac. Do cen podanych poniżej należy doliczyć podatek VAT 23%:

 • Drobne prace hydrauliczne (np. wymiany uszczelek w baterii) 10 – 20 zł/szt.
 • Zamontowanie kratek wentylacyjnych 5 – 25 zł/szt.
 • Wykonanie podejść wodno – kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych 190 zł/szt.
 • Wymiana baterii umywalkowej, zlewozmywakowej, wannowej 100 zł/sz
 • Zamontowanie zestawu hydroforowego 250 zł/szt.
 • Wymiana syfonu umywalki lub zlewozmywaka 50 zł/szt.
 • Montaż umywalki 70 zł/szt.
 • Montaż bidetu 200 zł/szt.
 • Montaż kabiny natryskowej (Wolnostojącej z panelem natryskowym) 350 zł/szt.
 • Montaż wanny 200 zł/szt.
 • Montaż brodzika 150zł/ szt.

Pogotowie hydrauliczne Wrocław 24h

Jotka Hydraulik oferuje usługi hydrauliczne klientom indywidualnym, zarządcom nieruchomości, firmom ubezpieczeniowym, małym przedsiębiorstwom, zakładom i agencjom urzędowym. Doświadczony specjalista rozwiąże wszelkie problemy, bez względu na to czy klient mieszka na terenie miasta Wrocław czy w najbliższych okolicach. Przeprowadzamy między innymi takie prace, jak udrażnianie kanalizacji, kamerowanie (inspekcje), montaż urządzeń sanitarnych, przepychanie rur.

Działamy 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu jesteśmy do Państwa dyspozycji, świadcząc szeroką gamę usług hydraulicznych. Jeśli instalacja w Twoim domu lub firmie uległa awarii i potrzebujesz przepchania rur, udrożnienia lub inspekcji (kamerowania) kanalizacji, skontaktuj się z nami! Już dziś zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Szukając usługi hydrauliczne Wrocław, wystarczy skorzystać z usług Jotki.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *